kağıthane petek temizleme

Kullanım amaçlı inşa edilen yapıların kullanışlılığını etkileyen en önemli unsurlar ise tesisatlardır. Ev ve iş yerleri başta olmak üzere tüm işlevsel yapıların tesisatlı bir altyapıya ihtiyaçları vardır. Isınma sistemleri, su tesisatları ve elektrik tesisatları başta olmak üzere evlerimizde beklide farkına varmadığımız birçok tesisat bulunmaktadır. Görüntü kirliliğine neden olmamak için duvar içinde veya zemin içinde buluna bu tesisatların arıza göstermesi halinde ise maddi ve manevi fark etmeksizin birçok sıkıntıyı ortaya çıkarmaktadır.

TamTesisat Kâğıthane petek temizliği ekipleri olarak; yapıların faaliyete geçmeden önceki tüm tesisat işlemleri dâhil, su tesisatları, petek temizleme ve tıkanıklık açma gibi belirli başlı tesisat arızalarında müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

petek-temizliği

Kağıthane Petek Temizleme

Yapı ısıtma sistemlerinden olan kaloriferli ısıtma sistemlerinin tesisat düzenlemesi petekler ile son bulmaktadır. Sıcak suyun borular içersinden peteklere ulaşması sonucu konforlu bir ısınma ortamı oluşacaktır. Ancak su ile ısınma sağlanan kaloriferli ısıtma sistemlerinin petekleri zamanla kireçleneceği için sağlıklı bir ortam oluşturamayacaktır. TamTesisat Kâğıthane petek temizleme ekipleri olarak, petekleriniz kireçlerden tamamen arındırılır ve tesisat düzenlemeleri gerekli kontrollerden geçirilerek sizlere tekrardan konforlu bir ortam sunarız.

Kağıthane Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

Arızalanması durumunda çok tamir edilmesi öncelikli tesisatlardan biri de su tesisatlarıdır. Duvar içindeki borular ile sağlanan düzenlemelerdeki borular zaman ile çürümeye başlamaktadır. Bu durum sonucunda ise boruların çürüyen kısmında sızıntılar meydana gelir. Sızıntıların geç fark edilmesi ise duvarda çökmeye yol açabileceğinden erken müdahale gerektirmektedir. TamTesisat , su kaçağı problemlerinde kullanmış olduğu son teknolojik termal kameralar ile duvarda kırma gerçekleştirmeden tek noktadan arızayı tespit eder ve anında onarım işlemi gerçekleştirilir.

 

Kağıthane Tıkanıklık Açma

Lavabo, banyo, mutfak gibi yapıların temizlik ve ihtiyaç amaçlı olarak kullanılan yerlerinde bulunan giderler, zaman içerisinde atıklara bağlı olarak tıkanabilmektedir. Atıkların yanı yanlış bağlanan tesisatlarda yanlış düzenleme yapılmış ise de giderlerde tıkanıklar görülür. Tıkanıklık açma hizmeti veren firmamız, tıkanan giderlere gerek görüldüğü takdirde kırıp dökme işlemi gerçekleştirmeden robot makineler ile müdahale etmektedir. Ayrıca özel kimyasallar ile de tıkanıklıklarınız kısa sürede açılmaktadır. Yanlış tesisat düzenlemesinin fark edilmesi halinde ise tesisatlarınız yeniden düzenlenecektir.