TurkCoder.TK
Su kaçağı bulma kameralı tespit | Su Kaçağı Tespiti Bulma
05342300532

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Su kaçağı bulma kameralı tespit

Su kaçağı bulma kameralı tespit

Su Kaçağı Bulma Kameralı Tespit

Evlerin genel anlamda en büyük sorunlarından biri sayılan su kaçağı bulma bazen tespit edilemeyecek kadar az bir şekilde yaşanmaktadır. Bazen de evin bazı yerlerinden adeta ben buradayım diye gözükmektedir. Gözüken su kaçağı duvarlarda nemlenme, ıslaklık gibi gözle görünen sorunlarla tespit edilebilmektedir. Çoğu evdede rutubet olarak kendini gösteren su kaçağı üst katlarda oturuyorsanız alt katınızda oturan kişinin tavanına sızıntı yaparakda kendini gösterebilmektedir. Su kaçağı bulma alanında uzman olan kadro ile birlikte yapılmaktadır. Bu tespit için çeşitli cihazlar kullanılmaktadır. Kameralı su kaçağı bulma işlemini sizlere kısa bir anlatmak ve bu işlemin nasıl işlediği ile alakalı bilgi vermek istiyoruz

su kaçağı bulma

su kaçağı bulma

Termal Kamera ile Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı bulma ve su kaçağı tamiri yapan firmalarda bulunan kamera evin içerisindeki boruların termal bir şekilde görülebilmesine olanak sağlar . Aynı zamanda borular arasında yer alan çatlak, kırık gibi sızıntıya sebep olan durumların saptanabilmesini sağlamaktadır. Yani termal kamera ile kameralı su kaçağı bulma işlemini çok kolay bir şekilde yapabilmeniz mümkündür. Firmamız ile birlikte kullanılmakta olan bu kamera el büyüklüğünde bir cihazdır. Alanında uzman olan bir tesisatçı tarafından su kaçağı tespiti daha sağlıklı bir sonuç vermektedir.

2 kişilik bir ekiple müşterinin evine gidildikten sonra evin her tarafını termal kamera ile taranır. Bu kamera hem boruların takibinin kolay olmasını hem de su kaçağı olduğu düşünülen yerde kırma işleminin yapılmasını önlemektedir. Termal kamera ile birlikte yapılan tespit işlemi sıcak su borusunda yer alan su kaçakları içindir. Termal kameralar ısıya duyarlı olduğu için sıcak su borusundaki kaçakları tespit edebilmektedir. Boruların geçtiği bölümleri tek bir çizgi halinde gören termal kamera bir dağılma görülürse bu bölgede kaçak var anlamına gelmektedir. Bu bölge kırılarak tamir işlemi sadece o bölgeye yapılmaktadır. Bu sayede su kaçağı tespiti için tüm duvarlar kırılmamış olacaktır.

Su Kaçağı Ücretsiz Servis

 

Termal Kamera İşlem Fiyatları

Termal kameraların sektör içerisindeki satış fiyatları çok yüksek olduğundan dolayı kaçak tespitini yapan firmaların en yüksek meblağlı işlemi bu işlemdir. Tesisatçı çağırmadan önce firmamızı arayarak termal kamera ile yapılacak su kaçağı tespiti hakkında fiyat alınız. Firmamız su kaçağı bulma konusunda ücretsiz servis ünvanını elinde tutmaktadır. Kameralı su kaçağı bulma işlemi firmamız tarafından profesyonelce yapılan bir işlemdir. İthal ettiğimiz profesyonel makineler ile evlerinizde bulunan su kaçağı şüphesi bölgeleri tespit ederek son derecede kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmuş oluyoruz.

Termal Kamera ile Petek Temizleme

Sıcağa duyarlı olduğundan peteklerde meydana gelen su kaçağı hızlı şekilde görebilme özelliğine sahip olan kamera özellikle petek tamiri için kullanışlı yöntemdir. Tespiti yapıldıktan sonra yine alanında uzman olan kişiler tarafından petek temizleme işlemi yapılmaktadır. Bu tespit ve tamir işleminden sonra petekler yeni gibi çalışmakta ve beklenen ısıyı ev içerisinde eşit şekilde dağıtmaktadır.

 

16 Ocak 2018
1.625 kez görüntülendi