TurkCoder.TK
Su kaçağı servisi | Su Kaçağı Tespiti - Su kaçağı Bulma
05342300532

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Su kaçağı servisi

Su kaçağı servisi

Su Kaçağı Servisi Nedir ?

Su kaçağı servisi ve petek temizleme işlemleri insanlar için en zahmetli ve istenmeyen durumlardan biridir. Özellikle de mutfak, banyo ve tuvalet gibi evin sık olarak kullanılan alanlarını yenileyen insanların bu alanlarda işlem yaptırmak istememesi son derece doğal karşılanabilecek bir durumdur. Firmamız su kaçağı servisi işlemi konusunda insanların çekingen olmasını gerektiren birçok durum bulunuyor. Firmamız su kaçağı tespiti için ekip yönlendirdiğinde herhangi bir servis ücreti söz konusu değildir. Firmamızda çalışan ekip arkadaşlarımız evinize geldiğinde su kaçağı olan şüpheli yeri belirttiğinizde su kaçağı tespiti yapar ve onarıma başlar. Evinin içerisinde inşaat döküntüsü görmek istemeyen insanlar bu konuda oldukça mutsuz dönemler yaşayabiliyorlar. Yetkili servis olarak sizlere hizmet veren firma ise bu konuda oldukça titiz davranıyor.

Kameralı Su kaçağı Bulma

Önceden su kaçağı tespiti olduğunda ustalar mecburi olarak su kaçağı’nın geldiği yeri bulabilmek için birçok yeri kırmak zorunda kalıyorlardı. Bu durumun banyo ya da tuvalet gibi su kaçağı riski taşıyan alanın birçok inşaat pisliği ile dolmasına sebebiyet veriyordu. Aynı zamanda çok yüksek maliyetler ortaya çıkmasına neden oluyordu. Teknolojinin gelişmesi ile ortaya çıkan termal kamera su kaçağı tespiti işlemini son derecede kolaylaştırdı. Ekip geldiğinde evde hiçbir kırma işlemi yapmadan su kaçağı servisi yapmaktadır. Bu kameralı su kaçağı bulma işlemi çok kolay bir şekilde yapılmaktadır. Kamerada bütün tesisat görünmektedir. Duvarların içini gösteren bu termal kamera tesisatın tüm hepsini görmekte olup su kaçağı nereden kaynaklanıyorsa kolayca tespit edilir. Su kaçağı servisi olarak yapılan bu işlem tesisat firmaları arasında bir ilk’tir.!

su kaçağı servisi

su kaçağı servisi

Kamera ile Su Kaçağı Tespit Etme

Sıcak su borularında meydana gelen su kaçağı bulma için genel olarak termal kameralardan yararlanılıyor. Böylece sadece kırığın olduğu yerde ufak bir işlem yapılarak evinizin her yerinin kirlenmesinin ve delik deşik olmasının da önüne geçilmiş oluyor. Kameralar ile ilk olarak görüntü tespiti yapan ustalar daha sonrasında dinleme cihazları ile sızıntının yerini noktasal olarak hesaplayabiliyorlar. Bu yöntem içerisinde yalnızca termal kameralar kullanılmıyor. Aynı zamanda pis su kamerası, boru kamerası gibi birçok farklı yöntemden de yararlanılabiliyor. Bu işlemler su kaçağı servisi olarak firmamızda hizmet olarak yer alıyor. Bu işlemleri hizmet olarak veren tesisat firmaları arasında bir ilk’iz !

Birden Fazla Sızıntı Bulunabilir mi?

Cihaz yardımı ile yapılan su kaçağı tespiti bulunduğu yer farklı evin farklı bölgelerinde ortaya çıkabilir. Aynı boru sadece tek bir yerden değil birkaç yerden sızıntı gerçekleştirebilir. Cihaz yardımı ile sızıntının kaynağı bulunarak tamiratı gerçekleştirilir. Aynı şekilde eğer başka bir yerden oluşan bir kaçak bulunuyorsa diğer sızıntıların tespiti gibi aynı anda oranında tespit edilmesi kolay bir işlemdir. Yine bu tarz işlemler yapılırken fayansların kırılmamasına büyük bir özen gösteriliyor. Tesisat üzerinde bulunan boruların kalitesi düşük ise sıcak ve soğuktan dolayı meydana ısı alışverişi olur. Bu ısı alışverişinde boruların yapısı kalitesiz olduğunda borular çatlar. Bu borularda sadece bir yerden çatlama olmayabilir. Birden fazla çatlak olduğunda ona göre bir tesisat tamiri yapan firmamız sizlere kaliteli hizmet verir.

Parke Altındaki Su Kaçakları

Parkeler her ne kadar ses geçirmeyen izolasyonlara sahip olsalar da yine de ustalar ellerindeki cihazlar yardımı ile parkelerin altında oluşan su kaçaklarını da rahatlıkla tespit edebiliyorlar. Böyle durumlarda su kaçağı bulunan alanların tam olarak kuruduktan sonra parkelerin kapatılma işlemi gerçekleştiriliyor. Eğer ıslak bir şekilde parkeler tekrardan yerleştirilirse parkelerin yapısı sebebi ile ıslak yerleştirildiğinde şişmesine sebep olacaktır. Su kaçağı servisi ile parkelerin altı, banyo, tuvalet gibi evinizin birçok yerinde hizmet alabilirsiniz.

17 Ocak 2018
3.696 kez görüntülendi