Su tesisatçısı

su tesisatçı olarak iş yeri ve daireler olarak yaşam alanlarımızın temel ihtiyacı olan suların tesisat yoluyla taşınarak daha kolay kullanabilmemiz için yapılan bir çeşit sistemdir. zamanla tesisatlarda meydana gelen bozulmalar ve çürümeleri yaşam alanlarımıza ciddi zararlar vermektedir tam tesisat ekibi bu gibi durumlarda tesisatlarda meydana gelen arızları teknik aletler ve edevatlarla sorunsuz bir şekilde sorunu gidermektedir su tesisat ekibimizin yaptığı çalışmalar garantilidir bu durumda istenmeyen bi durumda tesisatların daha düşük maliyetle sorunu gidermekteyiz. Gelişen teknoloji ile birlikte ne kadar daha sağlam tesisatlar yapılıyor olsa bile bir müddet sonra bu tesisatlarda birtakım arızaların oluşması kaçınılmaz bir hal almaktadır.su-tesisatçısı

Bu durum sonucunda ise tesisatlarınızı döşerken sizlere sonrası için de garanti verecek ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan yetkin ve becerikli tesisat firmasına ihtiyaç duyulmaktadır. Ayrıca tesisatların en ufak bir arıza göstermesi halinde yapının tüm işlevsellik özelliğinin etkilenecektir. Bu yüzden de herhangi bir tesisat da yaşanabilecek sıkıntılarda acil müdahale konusunda da sıkıntı yaratmayan bir firmanızın olması önem arz etmektedir. Son dönemlerde yapılar fizyolojik olarak daha da sağlam bir hal almış olsa da altyapısal olarak tesisat arızaları sık sık yaşanan durumlardır. Tüm yapıların altyapıları olan su tesisatları, elektrik tesisatları, lavabo tesisatları, ısınma sistemleri gibi birçok unsur tesisatlar üzerinden yapı içerisinden dolaşmaktadır. Bu tür kullanımları günlük olarak yapılan altyapı unsurlarının arıza göstermesi halinde yapının işlevselliğinde büyük sıkıntılar yaşanabilir. Bu durum da ise acil müdahaleyi kaliteli ve garantili bir şekilde yapabilecek firma arayışlarınız kaçınılmaz olacaktır.

İstanbul su tesisatçısı

istanbul su tesisatçısı olarak çevre illere de tesisat hizmeti vermekteyiz gerek teknik olarak gereksede malzeme yönünden zengin olan Tam tesisat firmamız son derece iyi cihazlara sahip olmamız geniş iş olanakları sağlamaktadır.

Evlerimizde veya yapılarda bulunan su, ısınma, elektrik veya lavabo gibi işlevsel özelliklerin hepsi bir tesisat üzerinden sağlanmaktadır. Evlerin işlevsel olmalarına temel olan tesisatlar, bina yapımı ile birlikte duvar içine veya belirli bölümlere gizlenir. Yanlış tesisat bağlanımı veya zamanla ortay çıkacak tesisat arızaları ise yapının işlevselliğine etki edecek önemli detaylardır. Bu tür tesisat probleminizde ise, tesisatlarınızı yeniden düzenleyecek ve arızaları kısa sürede garantili bir şekilde onaracak firma bulmak ise ayrı bir önem arz etmektedir.

Tam tesisat ekibi olarak, evinizin veya iş yerinizin daha kurulum aşamasındayken tüm tesisat işlemlerinizi garantili bir şekilde yapabilme yetkisine ve donanımına sahip bir firmayız. Bunun yanı sıra müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız ayrıca su tesisatlarınızda, petek temizliğinde ve giderlerinizde yaşanacak problemlerde de onarım hizmeti vermektedir.

tesisatçı

Evin yapı taşlarını oluşturan unsurlar tesisat olarak adlandırılmaktadır. Tesisatlar, çimento ve tuğladan oluşan yapının işlevsellik kazanmasına olanak sağlayan yardımcı unsurlardır. Bu tesisatlar bu kadar önem arz ettiği için mutlaka yapı başlangıcında teknik bilgisi üst düzeyde olan ve garanti, sunan tesisat firmaları ile çalışmanız gerekmektedir. Tesisatlar genellikle; su tesisatı, elektrik tesisatı, ısınma sistemleri tesisatı gibi önem arz eden unsurlardır.

Tam Tesisat ekibi olarak evlerinizde var olan tüm tesisat işlemlerinizi en başından takip ederek düzenleme yetkisine ve becerisine sahibiz. Bunun yanı sıra yanlış takılmış tesisatlarda ve acil durum gerektiren tüm tesisat işlemlerinizde müşteri. memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermekteyiz. TamTesisat firması olarak sunmuş olduğumuz başlıca tesisat işlemleri su kaçağı tespiti ve tamiri, petek temizliği, tıkanıklık açma gibi önem derecesi yüksek tesisat işlemleridir. Firma olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutarak garantili hizmetler sunmaktayız.

klozet tamiri

klozet tamircisi olarak modern tuvalet olarak adlandırdığımız klozetler zamanla bozularak gerek içine gerek dışına su akıntısı yapar. bunun başlıca nedenleri isi iç takımın bozulmasıdır.

 • Tesisat işlemi
 • Komple daire tesisatı
 • Su Kacak Tespiti
 • Su Kaçağı Bulma
 • Petek Temizliği
 • Kombi bakımı ve tesisat
 • Kalorifer Temizleme
 • Gömme klozet tamiri ve montajı
 • Çamaşır makinesi gideri
 • Bulaşık makinesi montajı
 • Doğalgaz Selonaid valf montajı
 • Gider Açma
 • Lavabo montajı
 • Yer tuvaleti montajı ve tamiri